Hvordan tenke deg god og føle deg bedre!
Kurset tar for seg en rekke viktige temaer som er knyttet til prestasjonsforbedring i salgssituasjonen.
God og ærlig kommunikasjon med kjøperen er viktig. Med vår kommunikasjonsmodell på følelser og holdninger får deltakerne et salgsverktøy som er unikt. Det er fem følelser som er utgangspunktet for enhver kommunikasjon og handling. Deltakerne vil lære hvilke følelser som styrer samtalen og hvordan de med denne kunnskapen kan møte kjøperens argumentasjon. Samtalen vil på denne måten bli positiv og omdømmebyggende for selgeren.
Selgerens holdninger ( det som selgeren egentlig mener ) vil svært ofte komme til syne i en samtale , enten over telefonen eller ved et møte. Dette skjer gjennom kroppsspråket, ord og setningsoppbygging og ved betoning av ord og setninger. Bevisstgjøring av selgerens utviklingsmuligheter og mental trening vil utvikle ny positiv atferd, som til slutt vil bli en ny positiv holdning.
Instruktør er Bjørn-Inge Skipperud, Inspirerende coach og seniorpartner med bred erfaring innen ledelse og salg.
Meld deg på og ta del i 2 inspirerende og lærerike kursdager.
Kurssted: Invito Inspire AS, Trondheimsveien 184, 0570 Oslo.
For mer informasjon kontakt Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen